Cloudové riešenia

Cloudové riešenia

Využívajte služby prostredníctvom internetu a minimalizujte náklady

Magické slovíčko Cloud skrýva vo svojej podstate jedno z najbezpečnejších a najlepších riešení na zabezpečenie neustálej dostupnosti vašich dát a zároveň ideálny nástroj prinášajúci zrušenie fixných nákladov pre vašu firmu.

Buďte flexibilný

Cloudové služby ponúkajú bohaté možnosti flexibility, ktoré spočívajú v prispôsobovaní sa vašim aktuálnym potrebám. Keď napríklad viete, že počas vianočnej sezóny potrebujete maximálny objem a výkon, vieme cloudové dátové úložisko nastaviť tak, aby ste nezaznamenali žiadne výpadky.

Vďaka cloudu si tiež viete prispôsobovať aktuálne licencie či služby podľa počtu zamestnancov či aktuálnych potrieb zákazníkov. Takto vám odpadnú investičné náklady a zostanú len tie prevádzkové, ktoré sú flexibilné.

Majte vaše systémy vždy dostupné

Ďalšou z výhod cloudových riešení je plnohodnotná dostupnosť, ktorá prináša plynulé fungovanie všetkých systémov bez výpadkov. Zároveň sa môžete spoľahnúť na vysokú úroveň bezpečnosti, ktorá je porovnateľná s bezpečnosťou korporátnych systémov. Získate tak dostupný prístup k aplikáciám a zdrojom bez potreby nákupu drahého hardvéru. Samozrejmosťou sú pravidelné bezpečnostné aktualizácie.

Prispôsobte si riešenia podľa seba

Cloud ponúka širokú škálu riešení a každá firma musí pri ich implementácií postupovať inak. My vás prevedieme prvotnou analýzou vašich aktuálnych potrieb, následne vyberieme najvhodnejšie riešenie s dôrazom na pomer cena/výkon, naplánujeme postupnosť krokov a vo finále vytvoríme nové alebo presunieme už existujúce systémy do cloudu.

Súčasťou môže byť aj plná IT podpora vrátane monitoringu, aktualizácií a riešení incidentov.

Prečo my?  

  • Cloud ako univerzálne riešenie dostupnosti vašich aplikácií a dát
  • Bohaté možnosti flexibility
  • Žiadne investičné náklady
  • Vysoká úroveň zabezpečenia
  • Bohatá ponuka riešení vrátane Microsoft 365 a Google Workspace
Klienti, ktorí využívajú túto službu:

Zaujala vás táto služba?

IT riešenia čo by vás mohli zaujímať