Komplexná správa IT

g5

Spravujeme IT už viac ako 40 slovenským spoločnostiam.

Pomôžeme vám so správou počítačov, cloudov, serverov a sietí.

g7

Zverte správu vášho IT do rúk odborníkov.

Cieľom úspešného outsourcovania správy IT je, aby sme sa spolu stretávali častejšie na káve, ako pri urgentných problémoch. Robíme všetko pre to, aby ste z vášho IT mohli ťažiť maximum a nemuseli ste sa zaoberať častými problémami a anomáliami.
CHCEM SA VENOVAŤ CORE BIZNISU
2-it-status

Poznáme kľúč k vašej spokojnosti. Sú ním naše procesy.

V rámci správy IT sa zameriavame na pedantnú prácu, vysokú bezpečnosť a urgentné riešenie. Priemerný reakčný čas na najurgentnejšie prípady máme v súčasnosti 14 minút a tento čas stále klesá. K dispozícii tiež máte prehľadný portál, kde môžete hlásiť potenciálne problémy a vidíte aj históriu všetkých hlásení.
CHCEM ZLEPŠIŤ SPRÁVU IT
h3

Tešíme sa z vašich úspechov. Pomôžeme vám ich umocniť.

Keďže stále rastiete, môžete mať s IT dva problémy. Buď nie je veľmi škálovateľné, alebo vám jednoducho začína prerastať cez hlavu. Viete si predstaviť ten pocit, že IT nebudete musieť vôbec riešiť? Pomôžeme vám ho nastaviť presne podľa vašich predstáv a odporučíme vám najlepšie možné riešenie na základe úvodného auditu.
CHCEM, ABY FIRMA NAĎALEJ RÁSTLA
g8

Sme odborníci s ľudským prístupom. Jednoducho Allit.

Využite naše know-how a silné stránky vo váš prospech. Máme dlhoročné skúsenosti so všetkými používateľskými zariadeniami od Windows, cez macOS až po Linux. Všetci naši zamestnanci sú špecialisti vo svojej oblasti a dokážu vám pomôcť ľudským, zrozumiteľným prístupom bez používania ťažkých technologických termínov.

20 % zariadení,

ktoré spravujeme majú operačný systém macOS.

80 %

nami spravovaných serverov beží na Linuxe.

„Komplexne spravujeme IT tak, aby pre vás nebolo prekážkou, ale nástrojom.“

g9

Ak máte problém, každá minúta sa počíta.

Naša mediánová reakčná doba na urgentné požiadavky je menej ako 14 minút. Klientom neúčtujeme hodiny, ale dohodnutú individuálnu výšku paušálu. Veríme totiž, že správca IT platený podľa hodín nie je dostatočne motivovaný riešiť problémy rýchlo a tak, aby sa už neopakovali.

14 minút!

Medián reakčnej doby na urgentné požiadavky pre rok 2023

„Pracujeme s chladnou hlavou, vďaka čomu dokážeme efektívne a rýchlo odstrániť nielen problém, ale aj jeho príčinu.“

g10

Kvalitná správa IT znižuje výskyt problémov. A to je fakt.

Na začiatku investujeme do vášho IT množstvo času. Naším cieľom je totiž ideálna, bezchybná prevádzka vašich počítačov a zariadení. To sa v konečnom dôsledku odrazí v počte hodín, ktoré venujeme vášmu IT. Pozrite si graf, ktorý ukazuje klesajúci počet hodín potrebný na správu IT počas prvých 2 rokov spolupráce.

„Našim cieľom nie je „hasiť oheň“, ale predísť mu vybudovaním efektívnej protipožiarnej ochrany.“

Spolupráca s nami prebieha
v jednoduchosti takto:

Precízny audit

Precízny audit

Vypracujeme pre vás audit, kde identifikujeme miesta na zlepšenie.
Návrh riešenia

Návrh riešenia

Navrhneme vám najefektívnejšie riešenie s ohľadom na vaše štruktúry a procesy.
Nastavenie spolupráce

Nastavenie spolupráce

Začíname tvrdo makať, aby sme na 100% implementovali navrhnuté efektívne riešenia.
Bezstarostné IT

Bezstarostné IT

Venuje sa vášmu biznisu na 100%. O IT sa postaráme za vás a k dispozícii máte náš odborný support.

Stretnime sa a povieme vám viac.

DOHODNÚŤ STRETNUTIE

Naši spokojní klienti

Robíme len málo referencií. Ale keď ich už robíme, tak na ľudí a firmy, ktoré fakt stoja za to. Takže – ak vás vo firme trápia počítače či siete, o tie naše v Martinuse sa už dlho starajú Martin Vaško, Braňo a Jozef Košíkovci a ďalší šikovníci z Allit. Silno odporúčam; je super, keď nájdete ITčkarov, ktorí sú zároveň super ľudmi a všetky veci riešia profi a s nadštandardnou ochotou. Vďaka chalani a koniec hlásenia!

Michal Meško, CEO - Martinus.sk, s.r.o.

S Allitom sme začali spolupracovať, keď nás bolo v TRIADe dvadsať. Za rok a pol spolupráce sme narástli na skoro dvojnásobok a naše nároky na infraštruktúru vzrástli rovnako. Pri tomto raste som bol veľmi rád, že som sa mohol spoľahnúť na to, že sa niekto stará o technickú infraštruktúru, aby sme sa my mohli sústrediť na našu prácu. Spoluprácu s chalanmi z Allitu oceňujem asi najviac pri našich neštandardných požiadavkach, pri ktorých okrem štandardných nástrojov treba hľadať aj riešenia, ktoré sú out of the box.

Marek Mrázik, Managing Director - TRIAD s.r.o.

So spoločnosťou Allit sme spolupracovali na jednom ročnom projekte, ktorý má dopad na celú firmu. Projekt bol komplexný a náročný na plánovanie. Allit výborne spolupracoval s naším interným IT tímom a vďaka ich expertíze a skúsenostiam sme projekt úspešne ukončili. S Allit naďalej spolupracujeme na operatívnej úrovni a ďalších menších projektoch. S ich prácou sme spokojní a úspešnej spolupráci sa veľmi tešíme.

Martin Dobiš, CTO - GreenWay Infrastructure s.r.o.

Radi by sme sa touto cestou poďakovali spoločnosti Allit za starostlivosť o informačné technológie, ktoré naša spoločnosť pri svojej práci využíva. Oceňujemem predovšetkým flexibilitu, s akou pracovníci spoločnosti Allit pristupujú k riešeniu problémov v tejto oblasti. Sme radi, že sme mohli starostlivosť v oblasti informačných technológií zveriť spoľahlivému partnerovi.

Martin Slosiarik, Director - FOCUS, s.r.o.

Internet patrí medzi naše hlavné pracovné nástroje a jeho výpadky alebo nejaké väčšie zlyhania si nemôžeme dovoliť, pretože všetci sme online stále či v kancelárii alebo v teréne. Práve preto sme pre optimalizáciu sieťového nastavenia a pripojenia na Internet zvolili spoločnosť Allit, ktorej riešenie je dokonalé bez akejkoľvek skromnosti. Internet nikdy nebol rýchlejší, pripojenie stabilnejšie. Ďakujeme!

Filip Žoldák, Partner - HERRYS s.r.o.

Rád by som Vám poďakoval za prvý rok spolupráce a Váš profesionálny a ľudský prístup pri riešení našich každodenných IT požiadaviek. Sme radi, že máme vo Vás partnera, ktorý je nám vždy ochotný pomôcť a poradiť s každodennými dotazmi a hlavne častokrát aj predísť potenciálnym problémom včasným varovaním a návrhom riešenia. Firmu vytvárajú ľudia, ktorí v nej pracujú a som veľmi rád, že Vaši ľudia sú spoľahliví, ochotní a je radosť s nimi spolupracovať. Sme veľmi spokojní s vašimi službami a verím, že naša partnerská spolupráca bude ďalej pokračovať na tejto kvalitnej úrovni.

Martin Blaško, CEO - Zaraguza, s.r.o.

Allit nám navrhol a prekopal celú IT infraštuktúru. Bolo to náročné obdobie, pretože sme sťahovali firmu, menili servre, providerov a reinštalovali všetky PC. Výsledok je výborný, chalani všetko zvládli podľa plánu bez výpadkov. Ich denný support je fakt promtný a kompetentný. Vrelo odporúčam.

Mgr. Jakub Čech, Executive Director - daren & curtis, s.r.o.

Pre naše coworkingové centrum a členov, ktorí majú prevažne online biznisy, je stabilný internet #1 v rámci plynulej prevádzky. To, čo sme si nevedeli vyriešiť sami, nám spoľahlivo vyriešili parťáci z Allit. Denne u nás sedí 60+ spokojne pripojených členov a sme schopní simultánne zabezpečiť konferenciu pre 200 ľudí bez toho, aby bola narušená prevádzka. Pre nás je to obrovská pridaná hodnota a spoluprácu s Allit hodnotíme nanajvýš pozitívne.

Naďa Stránská, Manager - Connect Coworking

“Malá, stredná či veľká firma ? Pokiaľ k podnikaniu potrebujete PC a telefón potrebujete aj Allit.”

“Zabezpečia PC stanice, nainštalujú potrebné programy, ochránia sieť, pomôžu s internetom, urgentne riešenia vaše IT problémy.”

“Tím IT technikov je tu pre vás a vy sa môžete venovať Vašej práci.”

“Sme radi, že spolupracujeme s Allit. S firmou, na ktorú sa môžeme spoľahnúť!”

Tím zubnej kliniky, Smile Clinic Piešťany a Bratislava

All you can IT? More than we can eat! 🙂 Spokojnosť nadmieru.

Peter Važan, Communication Coordinator - EPIC Slovakia

Allit je spoľahlivý a seriózny partner, ktorý poskytuje svoje služby na vysoko profesionálnej úrovni. Vďaka prístupu a ochote pracovníkov tejto spoločnosti sú vzniknuté problémy s informačnými technológiami, ich prevádzkou a využívaním v našom inštitúte promptne vyriešené. Spoločnosť Allit je pre nás spoľahlivým partnerom aj pri návrhu a realizácii modernizácie informačných technológii a návrhu riešení efektívnosti ich prevádzky.

Grigorij Mesežnikov, Prezident IVO

Allit má presne rovnakú filozofiu, ako ja: chcem, aby IT fungovali, nie generovali problémy. Keďže zabezpečili čo najplynulejší chod našich IT, výborne napĺňajú moju predstavu. 7-ročná spolupráca je toho dôkazom.

Ing. Milan Nehaj, CEO - Infoma Business Trading s.r.o.

Poradíme vám?

Chcete vedieť, ako ešte zefektívniť svoj biznis? Radi sa s vami stretneme osobne.
Kontakt