IT infraštruktúra

IT infraštruktúra

Pomôžeme vám s IT infraštruktúrou

Pri zakladaní novej firmy alebo spustení nových procesov v rámci existujúcej firmy ponúkame pomoc s celou infraštruktúrou od výberu správneho hardvéru s dôrazom na pomer cena/výkon až po jeho dodanie, správnu konfiguráciu a nastavenie.

On-premise infraštruktúra

Základom infraštruktúry je jej správny výber. Pomôžeme vám s výberom toho najvhodnejšieho riešenia. Či už to budú zariadenia, ktoré budú bežať na Microsofte, Apple alebo Linuxe, ponúkame komplexné poradenstvo a starostlivosť o celú vašu IT infraštruktúru, od serverov cez sieťové prvky až po koncové zariadenia vašich zamestnancov.

On-premise server infraštruktúra

Od výberu správneho hardvéru cez virtualizáciu až po vysokú mieru bezpečnosti dát. To sú základné vlastnosti, ktoré ponúkame v rámci on-premise server infraštruktúry. Dôležitou súčasťou je premyslené zálohovacie riešenie, ktoré môže byť nasadené vo vašej on-premise infraštruktúre, alebo s využitím cloudových služieb. Prípadne ich prepojenie v hybridnom prostredí. Samotná záloha sa navyše obnovuje bez prestojov či výpadkov vo vašich procesoch.

Postaráme sa zároveň o celkové riešenie, údržbu a jednotlivé aktualizácie. Ponúkame etablované systémy na trhu ako Linux KVM, VMware či Microsoft Hyper-V.

On-premise network infraštruktúra

Správne nastavenie siete je pre firmu kľúčové. Keď nefunguje tak, ako má, chod vašej firmy je paralyzovaný. Či už ide o využívanie bezplatnej Wi-Fi pre hostí, e-maily alebo prístupy vašich zamestnancov na server, pomôžeme Vám minimalizovať riziká spojené s využívaním týchto služieb a nastaviť správne prístupy pre jednotlivých zamestnancov.

Ponúkame spoľahlivé riešenia a produkty od MicroTik, Ubiquiti či Cisco.

Prečo my?

  • 15+ rokov skúseností
  • Zrealizované desiatky projektov IT infraštruktúry – nové prevádzky, upgrady, , audity, optimalizácie
  • Pomôžeme s výberom hardvéru aj vhodnej technológie
  • Poradíme, kedy uvažovať o on-premise a kedy o cloud infraštruktúre
  • Máme bohaté skúsenosti s proprietárnym (Windows, VMware, Hyper-V) aj open-source (Linux, KVM) prostredím
  • Bezpečnosť vašich dát bude na prvom mieste

Zaujala vás táto služba?

IT riešenia čo by vás mohli zaujímať