Zálohovanie dát

Zálohovanie dát

Záloha firemných dát by mala byť v zozname priorít na prvom mieste. Aj preto ponúkame bohaté skúsenosti s rôznymi zálohovacími riešeniami, široké možnosti nastavenia zálohovania, rôzne možnosti umiestnenia záloh a schopnosť zálohovať dáta z rôznych prostredí, od lokálnych serverov až po cloudové riešenia.

Acronis

Ako partner Acronis – globálneho lídra v oblasti ochrany dát a business continuity – ponúkame zálohovanie dát pomocou ich overených technológií.

Tie umožňujú zálohovať nielen lokálne servery, ale aj cloudové služby, napríklad aj dáta z Microsoft 365 a Google Workspace.

Zálohy môžu byť ukladané v inom cloude alebo aj na Vašom úložisku na inej lokalite.

Vďaka tomu v prípade straty, poškodenia alebo zakryptovania dát útočníkmi, môžete mať k dispozícii kompletne oddelenú zálohu, z ktorej viete obnoviť chod svojej firmy.

Cloud aj dátové centrá

Pri zálohovaní nemôžeme opomenúť cloudové riešenia či zabezpečenie záloh dát z dátových centier. Ponúkame komplexné riešenia spolu s manažmentom a monitoringom. Sami si tak určíte, kedy budete zálohovať aké dáta. Výhodou je vzájomná previazanosť a bezpečnosť, ktorú môžete využiť napríklad pri záložných serveroch.

Bacula, Bareos

V minulosti sme realizovali a spravovali zálohovacie riešenia prostredníctvom technológií Bacula a Bareos.

Ide o open-source riešenia, ktoré patria medzi najpoužívanejšie na svete, pôvodne vymyslené v Bank of Austria a používané napríklad aj v NASA. Vyznačujú sa širokými možnosťami konfigurácie, sú veľmi komplexné a vyžadujú skutočne expertnú znalosť.

Poradíme Vám aj pri týchto riešeniach, avšak postupne prechádzame z týchto technológií na modernejšie nástroje od Acronis.

Prečo my?

  • Zálohovanie lokálnej aj cloudovej infraštruktúry
  • Už žiadna obava pred ransomware útokmi
  • Mnohoročné skúsenosti s rôznymi zálohovacími riešeniami
  • Zvolíme najvhodnejšie riešenie pre vašu firmu
  • Vzájomná previazanosť systémov a vysoká bezpečnosť
Klienti, ktorí využívajú túto službu:

Zaujala vás táto služba?

IT riešenia čo by vás mohli zaujímať