Google Workspace / G Suite

Google Workspace / G Suite

Nástroj, ktorý zvýši firemnú produktivitu a umožní vašim zamestnancom spolupracovať odkiaľkoľvek. Tak by sa dal zhrnúť inovatívny nástroj Google Workspace donedávna známy ako G Suite.

Či už používate Gmail, Google Drive alebo Hangouts, predstavte si, že môžete tieto dobre známe a intuitívne služby priniesť aj do vašej firmy.

Flexibilita a efektivita vašich zamestnancov

Google v rámci svojich riešení ponúka bohaté portfólio intuitívnych nástrojov, ktoré môžu vaši zamestnanci využívať a tým zvýšiť produktivitu. Okrem Gmail mailového klienta, je v ponuke aj zdieľaný kalendár, komunikačná aplikácia Chat či výborné aplikácie na zdieľanie textov či dát Google Docs a Google Drive.

Spolupracujte s kolegami

Základom Google Workspace je dôraz na spoluprácu naprieč zariadeniami bez obmedzení v mieste či čase. Objavte čaro spoločnej úpravy dokumentov či tímovú prácu na projekte, kde už dávno neplatí, že musia byť všetci kolegovia v jednej miestnosti. Všetky súbory máte navyše vždy dostupné.

Intuitívnosť s dôrazom na bezpečnosť firemných údajov

Firemný Google účet zabezpečí to, že vaše dáta ostanú v bezpečí. Získate tak intuitívne a dobré známe prostredie Googlu, no so zameraním na bezpečnosť firemných údajov. Vďaka cloudovému úložisku navyše šetríte náklady na servery.

Klienti, ktorí využívajú túto službu:

Prečo my?

  • Intuitívne nástroje, ktoré dobre poznáte
  • Prepojenie s kolegami a zdieľanie dát
  • Bezpečnosť firemných dát
  • Sme certifikovaný Google Workspace / G Suite partner na Slovensku

Zaujala vás táto služba?

IT riešenia čo by vás mohli zaujímať