Migrácia dát a služieb

Migrácia dát a služieb

Migrácia dát a služieb

Potrebujete migrovať vaše existujúce systémy, no obávate sa náročnosti celého procesu? Využite naše bohaté skúsenosti a zvládnite migráciu systémov či dát bez výpadku.

Najpopulárnejšie migrácie

Či už ide o prechod z Microsoftu na Linux, z Gmailu na Microsoft 365 Exchange Online, z email hostingu na Gmail alebo z lokálnych serverov na cloud, zvládnete to bez výpadkov a dokonca počas pracovného procesu. Zamestnanci si tak ani nevšimnú, že ich služby či dáta sú migrované, keďže používateľské prostredie vieme zachovať.

Šetríme vaše náklady

Migrácia dát nemusí pre firmu znamenať zvýšenie nákladov, ale práve naopak, môže pomôcť ich firme ušetriť. Predstavte si, že by ste prešli z platených riešení na bezplatné a samotní zamestnanci to v procesoch ani nepostrehnú. Príkladom je presun serveru z Microsoft Windows FileServer na Linux Samba, alebo zmenu virtualizácie z VMware na Linux KVM.

Z minúty na minútu

Migrácia systémov nemusí znamenať, že musíte na pár dní zavrieť svoju firmu a odstaviť procesy. Zvládneme to spoločne z minúty na minútu a to bez výpadkov procesov. Vaši zamestnanci tak ani nezistia, že sú migrovaní. Zvládneme tiež kompletnú migráciu infraštruktúry.

Máme skúsenosti aj s migráciou z menej štandardných technológií, napr. Kerio Connect alebo Lotus Notes. Taktiež sme realizovali migrácie pri spájaní alebo rozdeľovaní organizácií. Vždy nájdeme vhodnú technológiu a efektívny proces a výsledkom je fungovanie nového systému bez toho, že by jeho nasadenie znamenalo výpadky a prestoje ľudí.

Prečo my?

  • Zvládnite proces migrácie bez výpadkov
  • Bohaté skúsenosti s migráciou dát a služieb
  • Migrácia systémov nemusí zmeniť používateľské prostredie
  • Vždy nájdeme spôsob, ktorý Vám bude vyhovovať

Zaujala vás táto služba?

IT riešenia čo by vás mohli zaujímať