Referencie
cognexa_farebne

Pre túto spoločnosť sme realizovali tieto služby:

Naši spokojní klienti

Robíme len málo referencií. Ale keď ich už robíme, tak na ľudí a firmy, ktoré fakt stoja za to. Takže - ak vás vo firme trápia počítače či siete, o tie naše v Martinuse sa už dlho starajú Martin Vaško, Braňo a Jozef Košíkovci a ďalší šikovníci z Allit. Silno odporúčam; je super, keď nájdete ITčkarov, ktorí sú zároveň super ľudmi a všetky veci riešia profi a s nadštandardnou ochotou. Vďaka chalani a koniec hlásenia!
Michal Meško, CEO - Martinus, s.r.o.
S Allitom sme začali spolupracovať, keď nás bolo v TRIADe dvadsať. Za rok a pol spolupráce sme narástli na skoro dvojnásobok a naše nároky na infraštruktúru vzrástli rovnako. Pri tomto raste som bol veľmi rád, že som sa mohol spoľahnúť na to, že sa niekto stará o technickú infraštruktúru, aby sme sa my mohli sústrediť na našu prácu. Spoluprácu s chalanmi z Allitu oceňujem asi najviac pri našich neštandardných požiadavkach, pri ktorých okrem štandardných nástrojov treba hľadať aj riešenia, ktoré sú out of the box.
Marek Mrázik, Managing Director - TRIAD s.r.o.
Rád by som Vám poďakoval za prvý rok spolupráce a Váš profesionálny a ľudský prístup pri riešení našich každodenných IT požiadaviek. Sme radi, že máme vo Vás partnera, ktorý je nám vždy ochotný pomôcť a poradiť s každodennými dotazmi a hlavne častokrát aj predísť potenciálnym problémom včasným varovaním a návrhom riešenia. Firmu vytvárajú ľudia, ktorí v nej pracujú a som veľmi rád, že Vaši ľudia sú spoľahliví, ochotní a je radosť s nimi spolupracovať. Sme veľmi spokojní s vašimi službami a verím, že naša partnerská spolupráca bude ďalej pokračovať na tejto kvalitnej úrovni.
Martin Blaško, CEO - Zaraguza, s.r.o.
Radi by sme sa touto cestou poďakovali spoločnosti Allit za starostlivosť o informačné technológie, ktoré naša spoločnosť pri svojej práci využíva. Oceňujemem predovšetkým flexibilitu, s akou pracovníci spoločnosti Allit pristupujú k riešeniu problémov v tejto oblasti. Sme radi, že sme mohli starostlivosť v oblasti informačných technológií zveriť spoľahlivému partnerovi.
Martin Slosiarik, Director - FOCUS, s.r.o.
So spoločnosťou Allit sme spolupracovali na jednom ročnom projekte, ktorý má dopad na celú firmu. Projekt bol komplexný a náročný na plánovanie. Allit výborne spolupracoval s naším interným IT tímom a vďaka ich expertíze a skúsenostiam sme projekt úspešne ukončili. S Allit naďalej spolupracujeme na operatívnej úrovni a ďalších menších projektoch. S ich prácou sme spokojní a úspešnej spolupráci sa veľmi tešíme.
Martin Dobiš, CTO - GreenWay Infrastructure s.r.o.
Dlhú dobu sme hľadali človeka, ktorý by si vzal pod krídla správu a rozširovanie našej infraštruktúry. Keďže ako výskumný inštitút riešime rôznorodé problémy, keď sme dali na papier to, čo by mal takýto človek mal vedieť, zistili sme, že hľadáme skôr Supermana ako jedného človeka. Spolupráca s AllIT sa ukázala byť v tomto ohľade ako krok správnym smerom.
Martin Tamajka - Martin Tamajka, Lead Research Engineer – KInIT
Ďakujeme za dôslednú prípravu a realizáciu projektu. S priebehom aj komunikáciou sme boli veľmi spokojní. Plánované kroky sa darilo uskutočňovať v očakávaných časoch, objavené komplikácie riešil poverený technik promptne, pričom detailne komunikoval všetky kroky aj ich dôsledky. Užívatelia neboli migráciou obmedzení a ani sme nemuseli zasahovať do konfigurácii ich pracovných staníc, čo ušetrilo administrátorom a užívateľom veľa času. Počas migrácie som mal veľa technických otázok, ktoré smerovali k nastaveniam a prechodu. Technik mi vždy promptne dal relevantnú a zrozumiteľnú odpoveď, podla ktorej sa systémy chovali. Pomohlo mi to zaistiť kroky prechodu tak, aby neboli obmedzené ani naše automatizované interné notifikačné a procesné systémy.
Juraj Zopp, Sprava IT – XIMEA
Internet patrí medzi naše hlavné pracovné nástroje a jeho výpadky alebo nejaké väčšie zlyhania si nemôžeme dovoliť, pretože všetci sme online stále či v kancelárii alebo v teréne. Práve preto sme pre optimalizáciu sieťového nastavenia a pripojenia na Internet zvolili spoločnosť Allit, ktorej riešenie je dokonalé bez akejkoľvek skromnosti. Internet nikdy nebol rýchlejší, pripojenie stabilnejšie. Ďakujeme!
Filip Žoldák, Partner - HERRYS s.r.o.
Allit je spoľahlivý a seriózny partner, ktorý poskytuje svoje služby na vysoko profesionálnej úrovni. Vďaka prístupu a ochote pracovníkov tejto spoločnosti sú vzniknuté problémy s informačnými technológiami, ich prevádzkou a využívaním v našom inštitúte promptne vyriešené. Spoločnosť Allit je pre nás spoľahlivým partnerom aj pri návrhu a realizácii modernizácie informačných technológii a návrhu riešení efektívnosti ich prevádzky.
Grigorij Mesežnikov, Prezident IVO
Allit nám navrhol a prekopal celú IT infraštuktúru. Bolo to náročné obdobie, pretože sme sťahovali firmu, menili servre, providerov a reinštalovali všetky PC. Výsledok je výborný, chalani všetko zvládli podľa plánu bez výpadkov. Ich denný support je fakt promtný a kompetentný. Vrelo odporúčam.
Mgr. Jakub Čech, Executive Director - daren & curtis, s.r.o.
Allit, ako naše externé IT oddelenie, nám okrem riešenia IT ticketov pomáha pri inováciách našej IT infraštruktúry. V priebehu posledných rokov sme realizovali prechod rôznych našich technológii do cloud prostredia (IaaS aj SaaS). Vzhľadom na takmer 200 užívateľov, ktorých sa to týkalo, si tieto projekty vyžadovali precízne plánovanie a koordináciu. Allit tento proces zvládol, navyše migrácia prebehla bez výpadkov a bez prestojov našich zamestnancov. Sme radi, že sme tieto projekty zverili do rúk Allitu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Martin Štrba , COO - Martinus, s.r.o.

Poradíme vám?

Chcete vedieť, ako ešte zefektívniť svoj biznis? Radi sa s vami stretneme osobne.
Kontakt