• Klientská zóna
 • Vzdialené pripojenie
 • Vzdialené pripojenie
 • Vyhľadávanie

IT riešenia

Šípka

Office 365

Kľúčové výhody od Allit:

 • Pracujte odkiaľkoľvek z akéhokoľvek zariadenia
 • 1TB dátové úložisko v cloude
 • Moderné riešenie e-mailov, kalendárov, úloh
 • Real-time spolupráca na dokumentoch
 • Zníženie nákladov na HW
 • Podstatné zvýšenie produktivity práce

Dostupnosť riešenia

Windows 8AndroidMacOs

Vyššia efektivita a zároveň nižšie náklady s Office 365

Vaša kancelária bude stále s Vami. Kedykoľvek, odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. A navyše, budete môcť s kolegami pracovať na dokumentoch spoločne v rovnakom čase.


Nahraďte Váš server moderným cloudovým riešením

Pojem mobilita získa svoj skutočný význam. Umožníte všetkým svojim zamestnancom pracovať z domu, či na cestách.
Vaša firma získa s cloudovým úložiskom dát One Drive až 1 TB priestoru pre každého zamestnanca + 1 TB pre celú firmu. Dáta sú bezpečne uložené v európskych datacentrách, zálohované a vždy prístupné.
Navyše tým znížite alebo úplne eliminujete náklady na obstaranie a údržbu serverov a príslušného hardware, ako napríklad náklady na miesto, chladenie, bezpečnosť, zálohovanie a pod.
K tomu dostanete moderné a funkčné riešenie e-mailovej komunikácie, kalendára, úloh a možnosti ich zdieľania medzi užívateľmi. A 50 GB e-mailové schránky.


 

Spolupráca nebola nikdy jednoduchšia

Umožnite ľuďom pracovať v rovnakom čase na rovnakom dokumente. Spoločne môžu vytvárať ponuky, revidovať zmluvy, či pripravovať prezentácie.
A to všetko z akéhokoľvek zariadenia či operačného systému. Počítač, notebook, mobil, tablet, Windows, Mac, Andriod, iPhone, iMac. Používajte také zariadenie, aké máte radi.
Taktiež Vám zmiznú všetky starosti s rôznymi verziami dokumentov. Už nebudete musieť preposielať dokumenty e-mailom. Vždy bude pre všetkých k dispozícii aktuálna, najnovšia verzia. A zároveň máte možnosť obnoviť ktorúkoľvek verziu z histórie.


Vždy najnovšia verzia Office

Vďaka Office 365 už nikdy nemusíte riešiť licencovanie pre Office aplikácie, alebo problémy s rôznymi verziami. Každý užívateľ bude mať vždy najnovšiu verziu Outlooku, Wordu, Excelu, či Powerpointu.
A to nielen na 1 zariadení, ale až na piatich! Jedna licencia Office 365 umožní jednému používateľovi mať najnovšie Office aplikácie na 5 rôznych zariadeniach

Online stretnutia a porady so Skype for Business

Šetrite náklady a čas vďaka Office 365 a Skype for Business. Využívajte online schôdzky na stretnutia s klientmi, kolegami, či partnermi. S vysokou kvalitou obrazu (HD), aj zvuku. Alebo vytvorte videokonferenciu s desiatkami účastníkov, zdieľajte pracovnú plochu, majte k dispozícií a vytvárajte záznamy z porád alebo využívajte chat.
Pre firmy, ktoré majú prevádzky na rôznych miestach, či v rôznych krajinách môžu časové a finančné úspory dosahovať obrovské sumy.
Na komunikáciu cez Skype for Business nemusí mať druhá strana žiadnu licenciu Office 365. Pošlete jej pozvánku na Skype schôdzku a pripojí sa k Vám cez hociktorý internetový prehliadač.


Firemná sociálna sieť Yammer

Sociálne siete ľudí bavia. Majú ich radi a radi ich využívajú. Ale určite nechcete, aby si na nich vymieňali firemné dáta a informácie.
Vytvorte im privátnu firemnú sociálnu sieť.
Skupiny, posty, komentáre, lajky...všetko tak, ako sú zvyknutí. Zistíte, že výmena informácii medzi zamestnancami, oddeleniami, či pobočkami nadobudne úplne nový rozmer.
Zapojte aj Vašich zákazníkov, či partnerov. Vytvorte aj pre nich skupiny na sociálnej sieti a vymieňajte si s nimi informácie, vzdelávajte ich, zbierajte spätnú väzbu a povýšte Vašu komunikáciu na novú úroveň.


Jednoduché plánovanie úloh a projektov

Bonusom v balíku Offce 365 je systém na plánovanie tímových projektov a úloh - Planner. Nielenže vytváranie skupín, úloh, či deadlinov je veľmi jednoduché, ale navyše budete mať prehľad o ich plnení vďaka automaticky generovaným grafom a reportom. To všetko prepojené s dátovým úložiskom, či skupinovými e-mailmi. Plánovanie nebolo nikdy také jednoduché. 

Klienti, ktorí využívajú túto službu

Martinus.sk, s.r.o.Domino's PizzaIstropolitana OgilvyTRIAD s.r.o.Seesame, s. r. o.
HERRYS s.r.o.Aspiro, a.s.daren & curtis, s.r.o.EPIC SlovakiaEMBECO, s.r.o.
Impera s.r.o.Agrobiosfer, s.r.o.Greg Hamm promotions CZ, s.r.o.PLAYzone s. r. o.TRIAD Advertising, s.r.o. (CZ)
PETRAMED, s.r.o.PLEGI s.r.o.Print Promotion s.r.o.
Máte otázky? Chcete vedieť, ako ešte zefektívniť svoj biznis? Radi sa s vami stretneme osobne.

Naši spokojní klienti

 • Robíme len málo referencií. Ale keď ich už robíme, tak na ľudí a firmy, ktoré fakt stoja za to. Takže - ak vás vo firme trápia počítače či siete, o tie naše v Martinuse sa už dlho starajú Martin Vaško, Braňo a Jozef Košíkovci a ďalší šikovníci z Allit. Silno odporúčam; je super, keď nájdete ITčkarov, ktorí sú zároveň super ľudmi a všetky veci riešia profi a s nadštandardnou ochotou. Vďaka chalani a koniec hlásenia!

  Michal Meško, CEO - Martinus.sk, s.r.o.
 • S Allitom sme začali spolupracovať, keď nás bolo v TRIADe dvadsať. Za rok a pol spolupráce sme narástli na skoro dvojnásobok a naše nároky na infraštruktúru vzrástli rovnako. Pri tomto raste som bol veľmi rád, že som sa mohol spoľahnúť na to, že sa niekto stará o technickú infraštruktúru, aby sme sa my mohli sústrediť na našu prácu. Spoluprácu s chalanmi z Allitu oceňujem asi najviac pri našich neštandardných požiadavkach, pri ktorých okrem štandardných nástrojov treba hľadať aj riešenia, ktoré sú out of the box.

  Marek Mrázik, Managing Director - TRIAD s.r.o.
 • Chcel by som touto cestou poďakovať spoločnosti Allit a kolektívu jeho pracovníkov za bezproblémovú spoluprácu. Allit je spoľahlivý partner, ktorý vyrieši všetky naše starosti s informačnými technológiami. Keďže nie sme firma, ktorá sa zaoberá danou problematikou, bolo pre nás veľkým prínosom, že sme mohli funkčnosť a zodpovednosť za informačné systémy preniesť na Allit.
  Ing. Rudolf Bobok, Výkonný riaditeľ - OTYK invest, s.r.o.
 • Radi by sme sa touto cestou poďakovali spoločnosti Allit za starostlivosť o informačné technológie, ktoré naša spoločnosť pri svojej práci využíva. Oceňujemem predovšetkým flexibilitu, s akou pracovníci spoločnosti Allit pristupujú k riešeniu problémov v tejto oblasti. Sme radi, že sme mohli starostlivosť v oblasti informačných technológií zveriť spoľahlivému partnerovi.
  Martin Slosiarik, Director - FOCUS, s.r.o.
 • Rád by som Vám poďakoval za prvý rok spolupráce a Váš profesionálny a ľudský prístup pri riešení našich každodenných IT požiadaviek. Sme radi, že máme vo Vás partnera, ktorý je nám vždy ochotný pomôcť a poradiť s každodennými dotazmi a hlavne častokrát aj predísť potenciálnym problémom včasným varovaním a návrhom riešenia. Firmu vytvárajú ľudia, ktorí v nej pracujú a som veľmi rád, že Vaši ľudia sú spoľahliví, ochotní a je radosť s nimi spolupracovať. Sme veľmi spokojní s vašimi službami a verím, že naša partnerská spolupráca bude ďalej pokračovať na tejto kvalitnej úrovni.
  Martin Blaško, CEO - Zaraguza, s.r.o.
 • Internet patrí medzi naše hlavné pracovné nástroje a jeho výpadky alebo nejaké väčšie zlyhania si nemôžeme dovoliť, pretože všetci sme online stále či v kancelárii alebo v teréne. Práve preto sme pre optimalizáciu sieťového nastavenia a pripojenia na Internet zvolili spoločnosť Allit, ktorej riešenie je dokonalé bez akejkoľvek skromnosti. Internet nikdy nebol rýchlejší, pripojenie stabilnejšie. Ďakujeme!
  Filip Žoldák, Partner - HERRYS s.r.o.
 • Allit nám navrhol a prekopal celú IT infraštuktúru. Bolo to náročné obdobie, pretože sme sťahovali firmu, menili servre, providerov a reinštalovali všetky PC. Výsledok je výborný, chalani všetko zvládli podľa plánu bez výpadkov. Ich denný support je fakt promtný a kompetentný. Vrelo odporúčam.
  Mgr. Jakub Čech, Executive Director - daren & curtis, s.r.o.
 • Pre naše coworkingové centrum a členov, ktorí majú prevažne online biznisy, je stabilný internet #1 v rámci plynulej prevádzky. To, čo sme si nevedeli vyriešiť sami, nám spoľahlivo vyriešili parťáci z Allit. Denne u nás sedí 60+ spokojne pripojených členov a sme schopní simultánne zabezpečiť konferenciu pre 200 ľudí bez toho, aby bola narušená prevádzka. Pre nás je to obrovská pridaná hodnota a spoluprácu s Allit hodnotíme nanajvýš pozitívne.
  Naďa Stránská, Manager - Connect Coworking
 • Malá, stredná či veľká firma ? Pokiaľ k podnikaniu potrebujete PC a telefón potrebujete aj Allit.
  Zabezpečia PC stanice, nainštalujú potrebné programy, ochránia sieť, pomôžu s internetom, urgentne riešenia vaše IT problémy.
  Tím IT technikov je tu pre vás a vy sa môžete venovať Vašej práci.
  Sme radi, že spolupracujeme s Allit. S firmou, na ktorú sa môžeme spoľahnúť!
   
  Tím zubnej kliniky, Smile Clinic Piešťany a Bratislava
 • All you can IT? More than we can eat! :-) Spokojnosť nadmieru.
  Peter Važan, Communication Coordinator - EPIC Slovakia
 • Allit je spoľahlivý a seriózny partner, ktorý poskytuje svoje služby na vysoko profesionálnej úrovni. Vďaka prístupu a ochote pracovníkov tejto spoločnosti sú vzniknuté problémy s informačnými technológiami, ich prevádzkou a využívaním v našom inštitúte promptne vyriešené. Spoločnosť Allit je pre nás spoľahlivým partnerom aj pri návrhu a realizácii modernizácie informačných technológii a návrhu riešení efektívnosti ich prevádzky.
  Grigorij Mesežnikov, Prezident IVO
 • Allit má presne rovnakú filozofiu, ako ja: chcem, aby IT fungovali, nie generovali problémy. Keďže zabezpečili čo najplynulejší chod našich IT, výborne napĺňajú moju predstavu. 7-ročná spolupráca je toho dôkazom.

  Ing. Milan Nehaj, CEO - Infoma Business Trading s.r.o.

Naši partneri