IT riešeniaŠípka

Monitoring ZABBIX

Ďalšie IT riešenia

Kľúčové výhody od Allit:

 • široká škála zariadení, ktoré možno monitorovať
 • použiteľné pre malé aj veľké firmy
 • prehľadné tabuľky grafy a výstupy
 • nastaviteľný systém notifikácií
 • žiadne licenčné poplatky
 • jeden z najrozšírenejších monitorovacích systémov na svete

Dostupnosť riešenia

Microsoft WindowsApple macOs/iOSLinux

Monitorujte všetky kľúčové IT zariadenia

Kľúčové výhody od Allit:

 • široká škála zariadení, ktoré možno monitorovať
 • použiteľné pre malé aj veľké firmy
 • prehľadné tabuľky grafy a výstupy
 • nastaviteľný systém notifikácií
 • žiadne licenčné poplatky
 • jeden z najrozšírenejších monitorovacích systémov na svete

Radšej 100x monitorovať ako raz riešiť vážnu haváriu.

Hľadáte spôsob, ako mať pod kontrolou všetky dôležité prvky vašej IT infraštruktúry? Ako vopred predvídať možné budúce výpadky? Ako byť pripravený a predchádzať nepríjemným haváriám?
Máme pre vás ideálne riešenie - ZABBIX.

 

Tento monitorovací systém vám prináša možnosť sledovať stovky rôznych nastaviteľných hodnôt pri rôznych prvkoch IT: Či ide o sieťovú infraštruktúru (routre, switche), servery, alebo aj PC stanice.

Môžete sledovať výkon, konektivitu, stabilitu, vyťaženie, chyby či výpadky. Monitorujte rôzne technológie: databázy (MySQL, MS SQL, PostgreSQL, Oracle), web informačné systémy, Java aplikácie, virtualizované oparačné systémy (VMware, KVM), na rôznych platformách: Windows, Linux, UNIX.
To všetko cez web-rozhranie s tabuľkami, grafmi - jednoducho a prehľadne.
 

Systém notifikácii

Buďte informovaní prostredníctvom e-mailu, SMS, alebo Instant Messangeru v prípade ľubovoľného incidentu. Či už pôjde o výpadok, vyššie zaťaženie, alebo aj nedostatočnú kapacitu. Nastavenia sú len na vašich prioritách, o čom všetkom chcete byť notifikovaný.
 

Žiadne licenčné poplatky

Ako mnohé ďalšie Allit IT riešenia, aj monitoring je založený na open-source a teda za jeho používanie neplatíte žiadne licenčné poplatky. Nemáte žiadne obmedzenia na počet používateľov alebo na počet monitorovných IT zariadení. Platíte len za implementáciu.

Máte len jednoduchú firemnú sieť v malej firme, alebo komplexnú IT infraštruktúru pre stovky ľudí? Náš monitorovací systém je extrémne škálovateľný a využiteľný pre malé, aj veľké firmy.

Klienti, ktorí využívajú túto službu

Martinus.sk, s.r.o.Domino's PizzaIstropolitana OgilvyTRIAD s.r.o.Seesame, s. r. o.Immocap Group, a.s.GreenWay Infrastructure s.r.o.Greg Hamm promotions, s.r.o.Zaraguza, s.r.o.OTYK invest, s.r.o.Aspiro, a.s.daren & curtis, s.r.o.THIS IS LOCCO s. r. o.PS:Digital, s.r.o.Connect CoworkingSmile ClinicApple Pie s.r.o.STEINIGER | law firm, s. r. o.PROREAL-Ka, s.r.o.TOBAT s.r.o. - Green Lotus Thai MassageDagital Legal, s.r.o.al3med s.r.o.AVION Alliance s.r.o.Rohrer-Impera s.r.o.Wellbens s. r. o.CARPATHIAN Advisory Group, s. r. o.Highgate Law & Tax, s.r.o.OCCAM REAL ESTATE, s.r.o.Bonitax s. r. o.BRACKETS by TRIAD
Máte otázky? Chcete vedieť, ako ešte zefektívniť svoj biznis? Radi sa s vami stretneme osobne.

Ďalšie IT riešenia

Naši spokojní klienti

 • Robíme len málo referencií. Ale keď ich už robíme, tak na ľudí a firmy, ktoré fakt stoja za to. Takže - ak vás vo firme trápia počítače či siete, o tie naše v Martinuse sa už dlho starajú Martin Vaško, Braňo a Jozef Košíkovci a ďalší šikovníci z Allit. Silno odporúčam; je super, keď nájdete ITčkarov, ktorí sú zároveň super ľudmi a všetky veci riešia profi a s nadštandardnou ochotou. Vďaka chalani a koniec hlásenia!

  Michal Meško, CEO - Martinus.sk, s.r.o.
 • S Allitom sme začali spolupracovať, keď nás bolo v TRIADe dvadsať. Za rok a pol spolupráce sme narástli na skoro dvojnásobok a naše nároky na infraštruktúru vzrástli rovnako. Pri tomto raste som bol veľmi rád, že som sa mohol spoľahnúť na to, že sa niekto stará o technickú infraštruktúru, aby sme sa my mohli sústrediť na našu prácu. Spoluprácu s chalanmi z Allitu oceňujem asi najviac pri našich neštandardných požiadavkach, pri ktorých okrem štandardných nástrojov treba hľadať aj riešenia, ktoré sú out of the box.

  Marek Mrázik, Managing Director - TRIAD s.r.o.
 • So spoločnosťou Allit sme spolupracovali na jednom ročnom projekte, ktorý má dopad na celú firmu. Projekt bol komplexný a náročný na plánovanie. Allit výborne spolupracoval s naším interným IT tímom a vďaka ich expertíze a skúsenostiam sme projekt úspešne ukončili. S Allit naďalej spolupracujeme na operatívnej úrovni a ďalších menších projektoch. S ich prácou sme spokojní a úspešnej spolupráci sa veľmi tešíme.
  Martin Dobiš, CTO - GreenWay Infrastructure s.r.o.
 • Radi by sme sa touto cestou poďakovali spoločnosti Allit za starostlivosť o informačné technológie, ktoré naša spoločnosť pri svojej práci využíva. Oceňujemem predovšetkým flexibilitu, s akou pracovníci spoločnosti Allit pristupujú k riešeniu problémov v tejto oblasti. Sme radi, že sme mohli starostlivosť v oblasti informačných technológií zveriť spoľahlivému partnerovi.
  Martin Slosiarik, Director - FOCUS, s.r.o.
 • Internet patrí medzi naše hlavné pracovné nástroje a jeho výpadky alebo nejaké väčšie zlyhania si nemôžeme dovoliť, pretože všetci sme online stále či v kancelárii alebo v teréne. Práve preto sme pre optimalizáciu sieťového nastavenia a pripojenia na Internet zvolili spoločnosť Allit, ktorej riešenie je dokonalé bez akejkoľvek skromnosti. Internet nikdy nebol rýchlejší, pripojenie stabilnejšie. Ďakujeme!
  Filip Žoldák, Partner - HERRYS s.r.o.
 • Rád by som Vám poďakoval za prvý rok spolupráce a Váš profesionálny a ľudský prístup pri riešení našich každodenných IT požiadaviek. Sme radi, že máme vo Vás partnera, ktorý je nám vždy ochotný pomôcť a poradiť s každodennými dotazmi a hlavne častokrát aj predísť potenciálnym problémom včasným varovaním a návrhom riešenia. Firmu vytvárajú ľudia, ktorí v nej pracujú a som veľmi rád, že Vaši ľudia sú spoľahliví, ochotní a je radosť s nimi spolupracovať. Sme veľmi spokojní s vašimi službami a verím, že naša partnerská spolupráca bude ďalej pokračovať na tejto kvalitnej úrovni.
  Martin Blaško, CEO - Zaraguza, s.r.o.
 • Chcel by som touto cestou poďakovať spoločnosti Allit a kolektívu jeho pracovníkov za bezproblémovú spoluprácu. Allit je spoľahlivý partner, ktorý vyrieši všetky naše starosti s informačnými technológiami. Keďže nie sme firma, ktorá sa zaoberá danou problematikou, bolo pre nás veľkým prínosom, že sme mohli funkčnosť a zodpovednosť za informačné systémy preniesť na Allit.
  Ing. Rudolf Bobok, Výkonný riaditeľ - OTYK invest, s.r.o.
 • Allit nám navrhol a prekopal celú IT infraštuktúru. Bolo to náročné obdobie, pretože sme sťahovali firmu, menili servre, providerov a reinštalovali všetky PC. Výsledok je výborný, chalani všetko zvládli podľa plánu bez výpadkov. Ich denný support je fakt promtný a kompetentný. Vrelo odporúčam.
  Mgr. Jakub Čech, Executive Director - daren & curtis, s.r.o.
 • Pre naše coworkingové centrum a členov, ktorí majú prevažne online biznisy, je stabilný internet #1 v rámci plynulej prevádzky. To, čo sme si nevedeli vyriešiť sami, nám spoľahlivo vyriešili parťáci z Allit. Denne u nás sedí 60+ spokojne pripojených členov a sme schopní simultánne zabezpečiť konferenciu pre 200 ľudí bez toho, aby bola narušená prevádzka. Pre nás je to obrovská pridaná hodnota a spoluprácu s Allit hodnotíme nanajvýš pozitívne.
  Naďa Stránská, Manager - Connect Coworking
 • Malá, stredná či veľká firma ? Pokiaľ k podnikaniu potrebujete PC a telefón potrebujete aj Allit.
  Zabezpečia PC stanice, nainštalujú potrebné programy, ochránia sieť, pomôžu s internetom, urgentne riešenia vaše IT problémy.
  Tím IT technikov je tu pre vás a vy sa môžete venovať Vašej práci.
  Sme radi, že spolupracujeme s Allit. S firmou, na ktorú sa môžeme spoľahnúť!
   
  Tím zubnej kliniky, Smile Clinic Piešťany a Bratislava
 • All you can IT? More than we can eat! :-) Spokojnosť nadmieru.
  Peter Važan, Communication Coordinator - EPIC Slovakia
 • Allit je spoľahlivý a seriózny partner, ktorý poskytuje svoje služby na vysoko profesionálnej úrovni. Vďaka prístupu a ochote pracovníkov tejto spoločnosti sú vzniknuté problémy s informačnými technológiami, ich prevádzkou a využívaním v našom inštitúte promptne vyriešené. Spoločnosť Allit je pre nás spoľahlivým partnerom aj pri návrhu a realizácii modernizácie informačných technológii a návrhu riešení efektívnosti ich prevádzky.
  Grigorij Mesežnikov, Prezident IVO
 • Allit má presne rovnakú filozofiu, ako ja: chcem, aby IT fungovali, nie generovali problémy. Keďže zabezpečili čo najplynulejší chod našich IT, výborne napĺňajú moju predstavu. 7-ročná spolupráca je toho dôkazom.

  Ing. Milan Nehaj, CEO - Infoma Business Trading s.r.o.

Naši partneri

Lenovo
Eset
Microsoft
Google
Intel
Adobe
Cisco
redhat