IT riešeniaŠípka

Microsoft 365

Ďalšie IT riešenia

Kľúčové výhody od Allit:

 • Pracujte odkiaľkoľvek z akéhokoľvek zariadenia
 • Tímová spolupráca realitou
 • Moderné riešenie e-mailov, kalendárov, úloh
 • Chat, video+audio hovory, telekonferencie
 • Firemné sociálna sieť
 • Real-time spolupráca na dokumentoch
 • Zníženie nákladov na HW
 • Podstatné zvýšenie produktivity práce

Dostupnosť riešenia

Microsoft WindowsApple macOs/iOSGoogle AndroidLinux

Vyššia efektivita a zároveň nižšie náklady s Microsoft 365

Kľúčové výhody od Allit:

 • Pracujte odkiaľkoľvek z akéhokoľvek zariadenia
 • Tímová spolupráca realitou
 • Moderné riešenie e-mailov, kalendárov, úloh
 • Chat, video+audio hovory, telekonferencie
 • Firemné sociálna sieť
 • Real-time spolupráca na dokumentoch
 • Zníženie nákladov na HW
 • Podstatné zvýšenie produktivity práce
Vaša kancelária bude stále s Vami. Kedykoľvek, odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. A navyše, budete môcť s kolegami pracovať na dokumentoch spoločne v rovnakom čase.Efektívna tímová spolupráca - Microsoft Teams

Všetky firmy vedia, že tímová spolupráca prináša ich biznisu vysokú pridanú hodnotu. Podporovaním spolupráce medzi zamestnancami, partnermi a klientmi, získa každý projekt lepšie nápady, riešenia a výsledky.

Microsoft Teams podporuje práve tímovú spoluprácu. Prináša na jednom mieste priestor na zdieľanie informácií, ukladanie dát, riadenie tímov a komunikačné nástroje 21. storočia. Tak, ako si to vy a vaši kolegovia predstavujú a už dnes poznajú a používajú.

Obsahuje chat, audio+video hovory, telekonferencie, zdieľanie pracovnej plochy, prezentácií, dokumentov, statusy, lajky, komentáre... jednoducho firemná sociálna sieť.


 

Majte aj vy prehľad v informáciách, dátach a aktivitách vo vašej firme. Všetko na jednom mieste, s vyhľadávaním vo všetkých častiach systému. Vyskúšajte Vaše funkčné privátne firemné riešenie s najvyšším štandardom bezpečnosti. Všetko pod hlavičkou vašej firmy. Už žiadne osobné kontá, či nezabezpečené verejné kanály.

Kontaktujte nás a ukážeme vám, ako vám Microsoft Teams pomôže pri každodennej práci.


Nahraďte Váš server moderným cloudovým riešením

Pojem mobilita získa svoj skutočný význam. Umožníte všetkým svojim zamestnancom pracovať z domu, či na cestách.
Vaša firma získa s cloudovým úložiskom dát One Drive terabajty dostupného priestoru. Dáta sú bezpečne uložené v európskych datacentrách, zálohované a vždy prístupné.
Navyše tým znížite alebo úplne eliminujete náklady na obstaranie a údržbu serverov a príslušného hardware, ako napríklad náklady na miesto, chladenie, bezpečnosť, zálohovanie a pod.
K tomu dostanete moderné a funkčné riešenie e-mailovej komunikácie, kalendára, úloh a možnosti ich zdieľania medzi užívateľmi. A 50 GB e-mailové schránky.


 


Spolupráca nebola nikdy jednoduchšia

Umožnite ľuďom pracovať v rovnakom čase na rovnakom dokumente. Spoločne môžu vytvárať ponuky, revidovať zmluvy, či pripravovať prezentácie.
A to všetko z akéhokoľvek zariadenia či operačného systému. Počítač, notebook, mobil, tablet, Windows, Mac, Andriod, iPhone, iMac. Používajte také zariadenie, aké máte radi.
Taktiež Vám zmiznú všetky starosti s rôznymi verziami dokumentov. Už nebudete musieť preposielať dokumenty e-mailom. Vždy bude pre všetkých k dispozícii aktuálna, najnovšia verzia. A zároveň máte možnosť obnoviť ktorúkoľvek verziu z histórie.Vždy najnovšia verzia Office

Vďaka Microsoft 365 už nikdy nemusíte riešiť licencovanie pre Office aplikácie, alebo problémy s rôznymi verziami. Každý užívateľ bude mať vždy najnovšiu verziu Outlooku, Wordu, Excelu, či Powerpointu.
A to nielen na 1 zariadení, ale až na piatich! Jedna licencia Microsoft 365 umožní jednému používateľovi mať najnovšie Office aplikácie na 5 rôznych zariadeniach.


Jednoduché plánovanie úloh a projektov

Bonusom v balíku Microsoft 365 je systém na plánovanie tímových projektov a úloh - Planner. Nielenže vytváranie skupín, úloh, či deadlinov je veľmi jednoduché, ale navyše budete mať prehľad o ich plnení vďaka automaticky generovaným grafom a reportom. To všetko prepojené s dátovým úložiskom, či skupinovými e-mailmi. Plánovanie nebolo nikdy také jednoduché.Ak vás toto riešenie oslovilo, neváhajte sa na nás obrátiť. Allit je certifikovaný Microsoft Cloud Solutions partner. Radi vám pomôžeme.

Páči sa vám toto cloudové riešenie pre váš biznis, ale nefandíte produktom od Microsoft? Pozrite si podobné riešenie: Google G Suite

Klienti, ktorí využívajú túto službu

Martinus.sk, s.r.o.Domino's PizzaIstropolitana OgilvyTRIAD s.r.o.Seesame, s. r. o.Immocap Group, a.s.GreenWay Infrastructure s.r.o.HERRYS s.r.o.Aspiro, a.s.daren & curtis, s.r.o.PS:Digital, s.r.o.EPIC SlovakiaSTEINIGER | law firm, s. r. o.Dagital Legal, s.r.o.EMBECO, s.r.o.Rohrer-Impera s.r.o.Agrobiosfer, s.r.o.Greg Hamm promotions CZ, s.r.o.PLAYzone s. r. o.TRIAD Advertising, s.r.o. (CZ)Wellbens s. r. o.CARPATHIAN Advisory Group, s. r. o.Highgate Law & Tax, s.r.o.FYZIOterapia EB s.r.o.OCCAM REAL ESTATE, s.r.o.Bonitax s. r. o.BRACKETS by TRIADPETRAMED, s.r.o.Print Promotion s.r.o.PLEGI s.r.o.Capturing Reality s. r. o.
Máte otázky? Chcete vedieť, ako ešte zefektívniť svoj biznis? Radi sa s vami stretneme osobne.

Ďalšie IT riešenia

Naši spokojní klienti

 • Robíme len málo referencií. Ale keď ich už robíme, tak na ľudí a firmy, ktoré fakt stoja za to. Takže - ak vás vo firme trápia počítače či siete, o tie naše v Martinuse sa už dlho starajú Martin Vaško, Braňo a Jozef Košíkovci a ďalší šikovníci z Allit. Silno odporúčam; je super, keď nájdete ITčkarov, ktorí sú zároveň super ľudmi a všetky veci riešia profi a s nadštandardnou ochotou. Vďaka chalani a koniec hlásenia!

  Michal Meško, CEO - Martinus.sk, s.r.o.
 • S Allitom sme začali spolupracovať, keď nás bolo v TRIADe dvadsať. Za rok a pol spolupráce sme narástli na skoro dvojnásobok a naše nároky na infraštruktúru vzrástli rovnako. Pri tomto raste som bol veľmi rád, že som sa mohol spoľahnúť na to, že sa niekto stará o technickú infraštruktúru, aby sme sa my mohli sústrediť na našu prácu. Spoluprácu s chalanmi z Allitu oceňujem asi najviac pri našich neštandardných požiadavkach, pri ktorých okrem štandardných nástrojov treba hľadať aj riešenia, ktoré sú out of the box.

  Marek Mrázik, Managing Director - TRIAD s.r.o.
 • Chcel by som touto cestou poďakovať spoločnosti Allit a kolektívu jeho pracovníkov za bezproblémovú spoluprácu. Allit je spoľahlivý partner, ktorý vyrieši všetky naše starosti s informačnými technológiami. Keďže nie sme firma, ktorá sa zaoberá danou problematikou, bolo pre nás veľkým prínosom, že sme mohli funkčnosť a zodpovednosť za informačné systémy preniesť na Allit.
  Ing. Rudolf Bobok, Výkonný riaditeľ - OTYK invest, s.r.o.
 • Radi by sme sa touto cestou poďakovali spoločnosti Allit za starostlivosť o informačné technológie, ktoré naša spoločnosť pri svojej práci využíva. Oceňujemem predovšetkým flexibilitu, s akou pracovníci spoločnosti Allit pristupujú k riešeniu problémov v tejto oblasti. Sme radi, že sme mohli starostlivosť v oblasti informačných technológií zveriť spoľahlivému partnerovi.
  Martin Slosiarik, Director - FOCUS, s.r.o.
 • Rád by som Vám poďakoval za prvý rok spolupráce a Váš profesionálny a ľudský prístup pri riešení našich každodenných IT požiadaviek. Sme radi, že máme vo Vás partnera, ktorý je nám vždy ochotný pomôcť a poradiť s každodennými dotazmi a hlavne častokrát aj predísť potenciálnym problémom včasným varovaním a návrhom riešenia. Firmu vytvárajú ľudia, ktorí v nej pracujú a som veľmi rád, že Vaši ľudia sú spoľahliví, ochotní a je radosť s nimi spolupracovať. Sme veľmi spokojní s vašimi službami a verím, že naša partnerská spolupráca bude ďalej pokračovať na tejto kvalitnej úrovni.
  Martin Blaško, CEO - Zaraguza, s.r.o.
 • Internet patrí medzi naše hlavné pracovné nástroje a jeho výpadky alebo nejaké väčšie zlyhania si nemôžeme dovoliť, pretože všetci sme online stále či v kancelárii alebo v teréne. Práve preto sme pre optimalizáciu sieťového nastavenia a pripojenia na Internet zvolili spoločnosť Allit, ktorej riešenie je dokonalé bez akejkoľvek skromnosti. Internet nikdy nebol rýchlejší, pripojenie stabilnejšie. Ďakujeme!
  Filip Žoldák, Partner - HERRYS s.r.o.
 • Allit nám navrhol a prekopal celú IT infraštuktúru. Bolo to náročné obdobie, pretože sme sťahovali firmu, menili servre, providerov a reinštalovali všetky PC. Výsledok je výborný, chalani všetko zvládli podľa plánu bez výpadkov. Ich denný support je fakt promtný a kompetentný. Vrelo odporúčam.
  Mgr. Jakub Čech, Executive Director - daren & curtis, s.r.o.
 • Pre naše coworkingové centrum a členov, ktorí majú prevažne online biznisy, je stabilný internet #1 v rámci plynulej prevádzky. To, čo sme si nevedeli vyriešiť sami, nám spoľahlivo vyriešili parťáci z Allit. Denne u nás sedí 60+ spokojne pripojených členov a sme schopní simultánne zabezpečiť konferenciu pre 200 ľudí bez toho, aby bola narušená prevádzka. Pre nás je to obrovská pridaná hodnota a spoluprácu s Allit hodnotíme nanajvýš pozitívne.
  Naďa Stránská, Manager - Connect Coworking
 • Malá, stredná či veľká firma ? Pokiaľ k podnikaniu potrebujete PC a telefón potrebujete aj Allit.
  Zabezpečia PC stanice, nainštalujú potrebné programy, ochránia sieť, pomôžu s internetom, urgentne riešenia vaše IT problémy.
  Tím IT technikov je tu pre vás a vy sa môžete venovať Vašej práci.
  Sme radi, že spolupracujeme s Allit. S firmou, na ktorú sa môžeme spoľahnúť!
   
  Tím zubnej kliniky, Smile Clinic Piešťany a Bratislava
 • All you can IT? More than we can eat! :-) Spokojnosť nadmieru.
  Peter Važan, Communication Coordinator - EPIC Slovakia
 • Allit je spoľahlivý a seriózny partner, ktorý poskytuje svoje služby na vysoko profesionálnej úrovni. Vďaka prístupu a ochote pracovníkov tejto spoločnosti sú vzniknuté problémy s informačnými technológiami, ich prevádzkou a využívaním v našom inštitúte promptne vyriešené. Spoločnosť Allit je pre nás spoľahlivým partnerom aj pri návrhu a realizácii modernizácie informačných technológii a návrhu riešení efektívnosti ich prevádzky.
  Grigorij Mesežnikov, Prezident IVO
 • Allit má presne rovnakú filozofiu, ako ja: chcem, aby IT fungovali, nie generovali problémy. Keďže zabezpečili čo najplynulejší chod našich IT, výborne napĺňajú moju predstavu. 7-ročná spolupráca je toho dôkazom.

  Ing. Milan Nehaj, CEO - Infoma Business Trading s.r.o.

Naši partneri