IT riešeniaŠípka

Google Workspace / G Suite

Ďalšie IT riešenia

Kľúčové výhody od Allit:

 • Allit je certifikovaný Google G Suite partner
 • Migrácia bez výpadkov práce a prestojov Vašich zamestnancov
 • Mnoho úspešných realizácii - stovky aktívnych užívateľov
 • Zrealizované migrácie z rôznych platforiem (Microsoft, hosting)

Dostupnosť riešenia

Microsoft WindowsApple macOs/iOSGoogle AndroidLinux

Nástroje, ktoré poznáte z domu, pomáhajú aj v biznise

Kľúčové výhody od Allit:

 • Allit je certifikovaný Google G Suite partner
 • Migrácia bez výpadkov práce a prestojov Vašich zamestnancov
 • Mnoho úspešných realizácii - stovky aktívnych užívateľov
 • Zrealizované migrácie z rôznych platforiem (Microsoft, hosting)
Používate nástroje Gmail, Hangouts, či Google Drive? Predstavte si, že by ste si ich mohli preniesť aj do vašej firmy. Používať veci, ktoré dôverne poznáte, avšak s dôrazom na bezpečnosť a ochranu firemných údajov.
Už žiadne osobné kontá, všetko bude pod hlavičkou vašej firmy a s adresou napríklad: ferko.mrkvicka@vasafirma.sk . A napriek tomu v dôverne známom prostredí, s rovnakým používaním, ako poznáte z domu.


Spojte sa s kolegami

Neobmedzujte sa. Komunikujte, pracujte, bavte sa. Kdekoľvek sa nachádzate. Profesionálny firemný e-mail (G Mail) s kapacitou 30 GB a viac pre každého užívateľa a Google Calendar sú základným pilierom komunikácie a plánovania, ktoré dôverne poznáte. Pozrite si, kedy sú vaši kolegovia k dispozícii a komunikujte z akéhokoľvek zariadenia. Použite nástroje, ktoré spĺňajú požiadavky 21.storočia: chat, audio+video hovory a telekonferencie vďaka nástroju Google Hangouts Chat + Meet.


Majte svoje súbory stále so sebou

K svojim dokumentom, prezentáciam, fotkám, či videám môžete pristupovať odkiaľkoľvek, z akéhokoľvek zariadenia. Môžete ich zdieľať nielen s kolegami, ale sj s partnermi, či klientami. Zároveň môžete mať všetky dáta synchronizované do vášho počitača, aby ste s nimi mohli pracovať aj offline.
Vďaka Google vyhľadávaniu nájdete expresne rýchlo každú informáciu. Bez ohľadu na to, či sa nachádza v Gmaily, kalendári, či dokumente na Google Drive
Zároveň sa už nemusíte starať o zálohovanie, alebo či máte dostatočnú kapacitu servera. Ušetríte na hardvérovom aj softvérovom vybavení, nepotrebujete serverovňu a ušetríte nielen na priestore, ale aj energiách.

Vytvárajte dokumenty spoločne

Vaše dokumenty uložené v cloudovom úložisku Google Drive môžete upravovať spolu s kolegami. Objavte čaro tímovej práce, vytvárajte obsah spoločne a pri tom zároveň komentujte, chatujte, volajte.
Google G Suite podporuje tímovú prácu, pretože vďaka spolupráci je možné vytvoriť hodnotnejšie produkty či služby a dosahovať lepšie výsledky.
Kolaborácia nie je len buzzword, je to spôsob práce, ktorý ľudia prirodzene hľadajú a oceňujú nástroje, ktoré im v tom pomáhajú. Google si to predstavuje napríklad takto:Ak vás toto riešenie oslovilo, neváhajte sa na nás obrátiť. Allit je jeden z mála certifikovaných Google Workspace / G Suite partnerov na Slovensku. Radi vám pomôžeme.

Páči sa vám toto cloudové riešenie pre váš biznis, ale nefandíte produktom od Google? Pozrite si podobné riešenie: Microsoft Office 365.

Klienti, ktorí využívajú túto službu

Martinus, s.r.o.Zaraguza, s.r.o.daren & curtis, s.r.o.Cognexa s.r.o.
Máte otázky? Chcete vedieť, ako ešte zefektívniť svoj biznis? Radi sa s vami stretneme osobne.

Ďalšie IT riešenia

Naši spokojní klienti

 • Robíme len málo referencií. Ale keď ich už robíme, tak na ľudí a firmy, ktoré fakt stoja za to. Takže - ak vás vo firme trápia počítače či siete, o tie naše v Martinuse sa už dlho starajú Martin Vaško, Braňo a Jozef Košíkovci a ďalší šikovníci z Allit. Silno odporúčam; je super, keď nájdete ITčkarov, ktorí sú zároveň super ľudmi a všetky veci riešia profi a s nadštandardnou ochotou. Vďaka chalani a koniec hlásenia!

  Michal Meško, CEO - Martinus, s.r.o.
 • S Allitom sme začali spolupracovať, keď nás bolo v TRIADe dvadsať. Za rok a pol spolupráce sme narástli na skoro dvojnásobok a naše nároky na infraštruktúru vzrástli rovnako. Pri tomto raste som bol veľmi rád, že som sa mohol spoľahnúť na to, že sa niekto stará o technickú infraštruktúru, aby sme sa my mohli sústrediť na našu prácu. Spoluprácu s chalanmi z Allitu oceňujem asi najviac pri našich neštandardných požiadavkach, pri ktorých okrem štandardných nástrojov treba hľadať aj riešenia, ktoré sú out of the box.

  Marek Mrázik, Managing Director - TRIAD s.r.o.
 • So spoločnosťou Allit sme spolupracovali na jednom ročnom projekte, ktorý má dopad na celú firmu. Projekt bol komplexný a náročný na plánovanie. Allit výborne spolupracoval s naším interným IT tímom a vďaka ich expertíze a skúsenostiam sme projekt úspešne ukončili. S Allit naďalej spolupracujeme na operatívnej úrovni a ďalších menších projektoch. S ich prácou sme spokojní a úspešnej spolupráci sa veľmi tešíme.
  Martin Dobiš, CTO - GreenWay Infrastructure s.r.o.
 • Radi by sme sa touto cestou poďakovali spoločnosti Allit za starostlivosť o informačné technológie, ktoré naša spoločnosť pri svojej práci využíva. Oceňujemem predovšetkým flexibilitu, s akou pracovníci spoločnosti Allit pristupujú k riešeniu problémov v tejto oblasti. Sme radi, že sme mohli starostlivosť v oblasti informačných technológií zveriť spoľahlivému partnerovi.
  Martin Slosiarik, Director - FOCUS, s.r.o.
 • Internet patrí medzi naše hlavné pracovné nástroje a jeho výpadky alebo nejaké väčšie zlyhania si nemôžeme dovoliť, pretože všetci sme online stále či v kancelárii alebo v teréne. Práve preto sme pre optimalizáciu sieťového nastavenia a pripojenia na Internet zvolili spoločnosť Allit, ktorej riešenie je dokonalé bez akejkoľvek skromnosti. Internet nikdy nebol rýchlejší, pripojenie stabilnejšie. Ďakujeme!
  Filip Žoldák, Partner - HERRYS s.r.o.
 • Rád by som Vám poďakoval za prvý rok spolupráce a Váš profesionálny a ľudský prístup pri riešení našich každodenných IT požiadaviek. Sme radi, že máme vo Vás partnera, ktorý je nám vždy ochotný pomôcť a poradiť s každodennými dotazmi a hlavne častokrát aj predísť potenciálnym problémom včasným varovaním a návrhom riešenia. Firmu vytvárajú ľudia, ktorí v nej pracujú a som veľmi rád, že Vaši ľudia sú spoľahliví, ochotní a je radosť s nimi spolupracovať. Sme veľmi spokojní s vašimi službami a verím, že naša partnerská spolupráca bude ďalej pokračovať na tejto kvalitnej úrovni.
  Martin Blaško, CEO - Zaraguza, s.r.o.
 • Allit nám navrhol a prekopal celú IT infraštuktúru. Bolo to náročné obdobie, pretože sme sťahovali firmu, menili servre, providerov a reinštalovali všetky PC. Výsledok je výborný, chalani všetko zvládli podľa plánu bez výpadkov. Ich denný support je fakt promtný a kompetentný. Vrelo odporúčam.
  Mgr. Jakub Čech, Executive Director - daren & curtis, s.r.o.
 • Pre naše coworkingové centrum a členov, ktorí majú prevažne online biznisy, je stabilný internet #1 v rámci plynulej prevádzky. To, čo sme si nevedeli vyriešiť sami, nám spoľahlivo vyriešili parťáci z Allit. Denne u nás sedí 60+ spokojne pripojených členov a sme schopní simultánne zabezpečiť konferenciu pre 200 ľudí bez toho, aby bola narušená prevádzka. Pre nás je to obrovská pridaná hodnota a spoluprácu s Allit hodnotíme nanajvýš pozitívne.
  Naďa Stránská, Manager - Connect Coworking
 • Malá, stredná či veľká firma ? Pokiaľ k podnikaniu potrebujete PC a telefón potrebujete aj Allit.
  Zabezpečia PC stanice, nainštalujú potrebné programy, ochránia sieť, pomôžu s internetom, urgentne riešenia vaše IT problémy.
  Tím IT technikov je tu pre vás a vy sa môžete venovať Vašej práci.
  Sme radi, že spolupracujeme s Allit. S firmou, na ktorú sa môžeme spoľahnúť!
   
  Tím zubnej kliniky, Smile Clinic Piešťany a Bratislava
 • All you can IT? More than we can eat! :-) Spokojnosť nadmieru.
  Peter Važan, Communication Coordinator - EPIC Slovakia
 • Allit je spoľahlivý a seriózny partner, ktorý poskytuje svoje služby na vysoko profesionálnej úrovni. Vďaka prístupu a ochote pracovníkov tejto spoločnosti sú vzniknuté problémy s informačnými technológiami, ich prevádzkou a využívaním v našom inštitúte promptne vyriešené. Spoločnosť Allit je pre nás spoľahlivým partnerom aj pri návrhu a realizácii modernizácie informačných technológii a návrhu riešení efektívnosti ich prevádzky.
  Grigorij Mesežnikov, Prezident IVO
 • Allit má presne rovnakú filozofiu, ako ja: chcem, aby IT fungovali, nie generovali problémy. Keďže zabezpečili čo najplynulejší chod našich IT, výborne napĺňajú moju predstavu. 7-ročná spolupráca je toho dôkazom.

  Ing. Milan Nehaj, CEO - Infoma Business Trading s.r.o.

Naši partneri

Lenovo
Eset
Microsoft
Google
Intel
Adobe
Cisco
redhat