IT riešeniaŠípka

Cloud riešenia

Ďalšie IT riešenia

Kľúčové výhody od Allit:

 • Migrácia bez výpadkov práce a prestojov Vašich zamestnancov
 • Desiatky úspešných realizácii
 • Viac ako 100 spravovaných serverov
 • Expertíza v rôznych platformách a technológiách

Dostupnosť riešenia

Microsoft WindowsApple macOs/iOSGoogle AndroidLinux

Cloud riešenia, virtuálne datacentrum - efektívna prevádzka pre malé aj veľké firmy

Kľúčové výhody od Allit:

 • Migrácia bez výpadkov práce a prestojov Vašich zamestnancov
 • Desiatky úspešných realizácii
 • Viac ako 100 spravovaných serverov
 • Expertíza v rôznych platformách a technológiách
Flexibilita a dostupnosť. To sú dva kľúčové parametre, ktoré cloudové riešenia prinášajú a ktoré vám pomôžu k lepším výsledkom.

  Flexibilita

Flexibilita znamená, že využívate len taký výpočtový výkon a také veľké dátové úložisko, ako potrebujete. Príklad: Na vrchole sezóny sa v prípade potreby okamžite navýšia parametre vašich cloudových serverov, aby ste mohli pracovať plynule a bez problémov. Naopak, pri útlme firmy sa taktiež cloudové zdroje utlmia a tým šetríte peniaze, pretože neplatíte za niečo, čo práve nepotrebujete.
Odpadávajú investičné náklady, zostávajú len prevádzkové, ktoré sa dajú flexibilne meniť podľa potreby.

  Dostupnosť

Dostupnosť je definovaná tým, ako plynulo a bez výpadkov fungujú vaše IT systémy. Cloudové riešenia prinášajú nonstop prevádzku pri takej úrovni bezpečnosti aj pre malé firmy, aká bola donedávna k dispozícii len veľkým korporáciám.
Záložné riešenie internetového aj elektrického pripojenia, ochrana pred zlodejmi či nehodami, zálohovanie dát... o to všetko sa už vôbec nemusíte starať.
 

Prevedieme vás celým procesom - plynule a bez výpadkov

Postup zahŕňa nasledovné kroky:

Analýza → Výber → Plánovanie → Implementácia → Podpora

 1. Najskôr sa pozrieme na váš aktuálny stav a na vaše potreby
 2. Vyberieme najvhodnejšie riešenie s dôrazom na pomer cena/výkon
 3. Spoločne naplánujeme postupnosť krokov a časový harmonogram
 4. Nasadíme nové, alebo zmigrujeme existujúce systémy
 5. Pri využívaní riešenia máte k dispozícii IT podporu: Monitoring prevádzky, aktualizácie, riešenie incidentov a iné.
Náš tip:
Spoľahnite sa na partnera, ktorý má skúsenosti s viacerými technológiami či platformami. Aby ste mali dostatočné informácie a zohľadnili všetky možnosti.

Máme skúsenosti s rôznymi typmi cloudových riešení na rôznych platformách:

Klienti, ktorí využívajú túto službu

Martinus, s.r.o.TRIAD s.r.o.Aspiro, a.s.THIS IS LOCCO s. r. o.Wellbens s. r. o.CARPATHIAN Advisory Group, s. r. o.Highgate Law & Tax, s.r.o.Bonitax s. r. o.
Máte otázky? Chcete vedieť, ako ešte zefektívniť svoj biznis? Radi sa s vami stretneme osobne.

Ďalšie IT riešenia

Naši spokojní klienti

 • Robíme len málo referencií. Ale keď ich už robíme, tak na ľudí a firmy, ktoré fakt stoja za to. Takže - ak vás vo firme trápia počítače či siete, o tie naše v Martinuse sa už dlho starajú Martin Vaško, Braňo a Jozef Košíkovci a ďalší šikovníci z Allit. Silno odporúčam; je super, keď nájdete ITčkarov, ktorí sú zároveň super ľudmi a všetky veci riešia profi a s nadštandardnou ochotou. Vďaka chalani a koniec hlásenia!

  Michal Meško, CEO - Martinus, s.r.o.
 • S Allitom sme začali spolupracovať, keď nás bolo v TRIADe dvadsať. Za rok a pol spolupráce sme narástli na skoro dvojnásobok a naše nároky na infraštruktúru vzrástli rovnako. Pri tomto raste som bol veľmi rád, že som sa mohol spoľahnúť na to, že sa niekto stará o technickú infraštruktúru, aby sme sa my mohli sústrediť na našu prácu. Spoluprácu s chalanmi z Allitu oceňujem asi najviac pri našich neštandardných požiadavkach, pri ktorých okrem štandardných nástrojov treba hľadať aj riešenia, ktoré sú out of the box.

  Marek Mrázik, Managing Director - TRIAD s.r.o.
 • So spoločnosťou Allit sme spolupracovali na jednom ročnom projekte, ktorý má dopad na celú firmu. Projekt bol komplexný a náročný na plánovanie. Allit výborne spolupracoval s naším interným IT tímom a vďaka ich expertíze a skúsenostiam sme projekt úspešne ukončili. S Allit naďalej spolupracujeme na operatívnej úrovni a ďalších menších projektoch. S ich prácou sme spokojní a úspešnej spolupráci sa veľmi tešíme.
  Martin Dobiš, CTO - GreenWay Infrastructure s.r.o.
 • Radi by sme sa touto cestou poďakovali spoločnosti Allit za starostlivosť o informačné technológie, ktoré naša spoločnosť pri svojej práci využíva. Oceňujemem predovšetkým flexibilitu, s akou pracovníci spoločnosti Allit pristupujú k riešeniu problémov v tejto oblasti. Sme radi, že sme mohli starostlivosť v oblasti informačných technológií zveriť spoľahlivému partnerovi.
  Martin Slosiarik, Director - FOCUS, s.r.o.
 • Internet patrí medzi naše hlavné pracovné nástroje a jeho výpadky alebo nejaké väčšie zlyhania si nemôžeme dovoliť, pretože všetci sme online stále či v kancelárii alebo v teréne. Práve preto sme pre optimalizáciu sieťového nastavenia a pripojenia na Internet zvolili spoločnosť Allit, ktorej riešenie je dokonalé bez akejkoľvek skromnosti. Internet nikdy nebol rýchlejší, pripojenie stabilnejšie. Ďakujeme!
  Filip Žoldák, Partner - HERRYS s.r.o.
 • Rád by som Vám poďakoval za prvý rok spolupráce a Váš profesionálny a ľudský prístup pri riešení našich každodenných IT požiadaviek. Sme radi, že máme vo Vás partnera, ktorý je nám vždy ochotný pomôcť a poradiť s každodennými dotazmi a hlavne častokrát aj predísť potenciálnym problémom včasným varovaním a návrhom riešenia. Firmu vytvárajú ľudia, ktorí v nej pracujú a som veľmi rád, že Vaši ľudia sú spoľahliví, ochotní a je radosť s nimi spolupracovať. Sme veľmi spokojní s vašimi službami a verím, že naša partnerská spolupráca bude ďalej pokračovať na tejto kvalitnej úrovni.
  Martin Blaško, CEO - Zaraguza, s.r.o.
 • Allit nám navrhol a prekopal celú IT infraštuktúru. Bolo to náročné obdobie, pretože sme sťahovali firmu, menili servre, providerov a reinštalovali všetky PC. Výsledok je výborný, chalani všetko zvládli podľa plánu bez výpadkov. Ich denný support je fakt promtný a kompetentný. Vrelo odporúčam.
  Mgr. Jakub Čech, Executive Director - daren & curtis, s.r.o.
 • Pre naše coworkingové centrum a členov, ktorí majú prevažne online biznisy, je stabilný internet #1 v rámci plynulej prevádzky. To, čo sme si nevedeli vyriešiť sami, nám spoľahlivo vyriešili parťáci z Allit. Denne u nás sedí 60+ spokojne pripojených členov a sme schopní simultánne zabezpečiť konferenciu pre 200 ľudí bez toho, aby bola narušená prevádzka. Pre nás je to obrovská pridaná hodnota a spoluprácu s Allit hodnotíme nanajvýš pozitívne.
  Naďa Stránská, Manager - Connect Coworking
 • Malá, stredná či veľká firma ? Pokiaľ k podnikaniu potrebujete PC a telefón potrebujete aj Allit.
  Zabezpečia PC stanice, nainštalujú potrebné programy, ochránia sieť, pomôžu s internetom, urgentne riešenia vaše IT problémy.
  Tím IT technikov je tu pre vás a vy sa môžete venovať Vašej práci.
  Sme radi, že spolupracujeme s Allit. S firmou, na ktorú sa môžeme spoľahnúť!
   
  Tím zubnej kliniky, Smile Clinic Piešťany a Bratislava
 • All you can IT? More than we can eat! :-) Spokojnosť nadmieru.
  Peter Važan, Communication Coordinator - EPIC Slovakia
 • Allit je spoľahlivý a seriózny partner, ktorý poskytuje svoje služby na vysoko profesionálnej úrovni. Vďaka prístupu a ochote pracovníkov tejto spoločnosti sú vzniknuté problémy s informačnými technológiami, ich prevádzkou a využívaním v našom inštitúte promptne vyriešené. Spoločnosť Allit je pre nás spoľahlivým partnerom aj pri návrhu a realizácii modernizácie informačných technológii a návrhu riešení efektívnosti ich prevádzky.
  Grigorij Mesežnikov, Prezident IVO
 • Allit má presne rovnakú filozofiu, ako ja: chcem, aby IT fungovali, nie generovali problémy. Keďže zabezpečili čo najplynulejší chod našich IT, výborne napĺňajú moju predstavu. 7-ročná spolupráca je toho dôkazom.

  Ing. Milan Nehaj, CEO - Infoma Business Trading s.r.o.

Naši partneri

Lenovo
Eset
Microsoft
Google
Intel
Adobe
Cisco
redhat