Referencie

Naši spokojní klienti

Robíme len málo referencií. Ale keď ich už robíme, tak na ľudí a firmy, ktoré fakt stoja za to. Takže - ak vás vo firme trápia počítače či siete, o tie naše v Martinuse sa už dlho starajú Martin Vaško, Braňo a Jozef Košíkovci a ďalší šikovníci z Allit. Silno odporúčam; je super, keď nájdete ITčkarov, ktorí sú zároveň super ľudmi a všetky veci riešia profi a s nadštandardnou ochotou. Vďaka chalani a koniec hlásenia!
Michal Meško, CEO - Martinus, s.r.o.
S Allitom sme začali spolupracovať, keď nás bolo v TRIADe dvadsať. Za rok a pol spolupráce sme narástli na skoro dvojnásobok a naše nároky na infraštruktúru vzrástli rovnako. Pri tomto raste som bol veľmi rád, že som sa mohol spoľahnúť na to, že sa niekto stará o technickú infraštruktúru, aby sme sa my mohli sústrediť na našu prácu. Spoluprácu s chalanmi z Allitu oceňujem asi najviac pri našich neštandardných požiadavkach, pri ktorých okrem štandardných nástrojov treba hľadať aj riešenia, ktoré sú out of the box.
Marek Mrázik, Managing Director - TRIAD s.r.o.
Rád by som Vám poďakoval za prvý rok spolupráce a Váš profesionálny a ľudský prístup pri riešení našich každodenných IT požiadaviek. Sme radi, že máme vo Vás partnera, ktorý je nám vždy ochotný pomôcť a poradiť s každodennými dotazmi a hlavne častokrát aj predísť potenciálnym problémom včasným varovaním a návrhom riešenia. Firmu vytvárajú ľudia, ktorí v nej pracujú a som veľmi rád, že Vaši ľudia sú spoľahliví, ochotní a je radosť s nimi spolupracovať. Sme veľmi spokojní s vašimi službami a verím, že naša partnerská spolupráca bude ďalej pokračovať na tejto kvalitnej úrovni.
Martin Blaško, CEO - Zaraguza, s.r.o.
Radi by sme sa touto cestou poďakovali spoločnosti Allit za starostlivosť o informačné technológie, ktoré naša spoločnosť pri svojej práci využíva. Oceňujemem predovšetkým flexibilitu, s akou pracovníci spoločnosti Allit pristupujú k riešeniu problémov v tejto oblasti. Sme radi, že sme mohli starostlivosť v oblasti informačných technológií zveriť spoľahlivému partnerovi.
Martin Slosiarik, Director - FOCUS, s.r.o.
Allit je spoľahlivý a seriózny partner, ktorý poskytuje svoje služby na vysoko profesionálnej úrovni. Vďaka prístupu a ochote pracovníkov tejto spoločnosti sú vzniknuté problémy s informačnými technológiami, ich prevádzkou a využívaním v našom inštitúte promptne vyriešené. Spoločnosť Allit je pre nás spoľahlivým partnerom aj pri návrhu a realizácii modernizácie informačných technológii a návrhu riešení efektívnosti ich prevádzky.
Grigorij Mesežnikov, Prezident IVO
Ďakujeme za dôslednú prípravu a realizáciu projektu. S priebehom aj komunikáciou sme boli veľmi spokojní. Plánované kroky sa darilo uskutočňovať v očakávaných časoch, objavené komplikácie riešil poverený technik promptne, pričom detailne komunikoval všetky kroky aj ich dôsledky. Užívatelia neboli migráciou obmedzení a ani sme nemuseli zasahovať do konfigurácii ich pracovných staníc, čo ušetrilo administrátorom a užívateľom veľa času. Počas migrácie som mal veľa technických otázok, ktoré smerovali k nastaveniam a prechodu. Technik mi vždy promptne dal relevantnú a zrozumiteľnú odpoveď, podla ktorej sa systémy chovali. Pomohlo mi to zaistiť kroky prechodu tak, aby neboli obmedzené ani naše automatizované interné notifikačné a procesné systémy.
Juraj Zopp, Sprava IT – XIMEA
So spoločnosťou Allit sme spolupracovali na jednom ročnom projekte, ktorý má dopad na celú firmu. Projekt bol komplexný a náročný na plánovanie. Allit výborne spolupracoval s naším interným IT tímom a vďaka ich expertíze a skúsenostiam sme projekt úspešne ukončili. S Allit naďalej spolupracujeme na operatívnej úrovni a ďalších menších projektoch. S ich prácou sme spokojní a úspešnej spolupráci sa veľmi tešíme.
Martin Dobiš, CTO - GreenWay Infrastructure s.r.o.
Internet patrí medzi naše hlavné pracovné nástroje a jeho výpadky alebo nejaké väčšie zlyhania si nemôžeme dovoliť, pretože všetci sme online stále či v kancelárii alebo v teréne. Práve preto sme pre optimalizáciu sieťového nastavenia a pripojenia na Internet zvolili spoločnosť Allit, ktorej riešenie je dokonalé bez akejkoľvek skromnosti. Internet nikdy nebol rýchlejší, pripojenie stabilnejšie. Ďakujeme!
Filip Žoldák, Partner - HERRYS s.r.o.
Allit, ako naše externé IT oddelenie, nám okrem riešenia IT ticketov pomáha pri inováciách našej IT infraštruktúry. V priebehu posledných rokov sme realizovali prechod rôznych našich technológii do cloud prostredia (IaaS aj SaaS). Vzhľadom na takmer 200 užívateľov, ktorých sa to týkalo, si tieto projekty vyžadovali precízne plánovanie a koordináciu. Allit tento proces zvládol, navyše migrácia prebehla bez výpadkov a bez prestojov našich zamestnancov. Sme radi, že sme tieto projekty zverili do rúk Allitu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
Martin Štrba , COO - Martinus, s.r.o.
Allit nám navrhol a prekopal celú IT infraštuktúru. Bolo to náročné obdobie, pretože sme sťahovali firmu, menili servre, providerov a reinštalovali všetky PC. Výsledok je výborný, chalani všetko zvládli podľa plánu bez výpadkov. Ich denný support je fakt promtný a kompetentný. Vrelo odporúčam.
Mgr. Jakub Čech, Executive Director - daren & curtis, s.r.o.

Poradíme vám?

Chcete vedieť, ako ešte zefektívniť svoj biznis? Radi sa s vami stretneme osobne.
Kontakt