Monitoring ZABBIX

Monitoring ZABBIX

Predvídame problémy a proaktívne ich riešime

Predvídame problémy ešte predtým ako vzniknú a automatizujeme procesy na ich opravu. Neponúkame iba pasívnu správu IT, ale proaktívne riešenie bez zbytočných poplatkov a nákupu licencií. Či už ide o sieťovú infraštruktúru (routre, switche), servery, alebo aj PC stanice, Môžete sledovať výkon, konektivitu, stabilitu, vyťaženie, chyby či výpadky.

ZABBIX ako ultimátny nástroj

Základom monitoringu je ultimátny nástroj ZABBIX, ktorý dokáže predvídať možné výzvy. Systém aktívne monitoruje sieťovú a serverovú infraštruktúru, zbiera dáta a v rámci možností aj rieši problémy. To všetko cez web-rozhranie s tabuľkami a grafmi – jednoducho a prehľadne.

ZABBIX je najpoužívanejší monitorovací systém na svete a zároveň je to open-source nástroj, vďaka čomu nemusíte platiť žiadne poplatky za licencie.

Automatizácia

Niektoré základné funkcie spojené s monitoringom si nevyžadujú ľudský zásah a tým dokážu šetriť čas. Vďaka automatizácii dokáže ZABBIX niektoré kroky vyriešiť automaticky. Príkladom je vytvorenie ticketu. Zároveň budete o incidentoch informovaný prostredníctvom e-mailu, SMS, alebo Instant Messangeru.

Bohaté skúsenosti

Nehovoria za nás len slová, ale aj bohaté skúsenosti. V súčasnosti monitorujeme viac ako 400 serverov a monitoring zahŕňa sledovanie viac ako 350 hodnôt za sekundu. O probléme tak vieme skôr ako nastane a vieme ho proaktívne riešiť.

Prečo my?

  • 10+ ročné skúsenosti s využívaním ZABBIX
  • Monitorujeme viac ako 400 serverov a 350 hodnôt za sekundu
  • Proaktívne riešenie problémov a predvídanie
  • Automatizácia
  • Žiadne zbytočné poplatky za licencie

Zaujala vás táto služba?

IT riešenia čo by vás mohli zaujímať